Náš prístup 2021-06-16T14:11:35+00:00

Rozvojové programy vytvárajú priestor pre objavovanie toho, ako byť lepší, ako zdolávať vlastné limity, ale aj ako nabrať odvahu a ísť vlastnou cestou. Vydať sa za svojimi cieľmi, či túžbami, prináša občas prekážky. S tými je potrebné sa popasovať alebo jednoducho stačí s nimi iba pomôcť. A práve preto sme tu, aby sme pre vás mohli:

ZMAPOVAŤ to, čo vás brzdí na vašej ceste za úspechom,  čo vo vašom príbehu prináša pomyselné „neželané ovocie“ alebo čo je to, čo  vás odvádza od vašej cesty, z ktorej nevidíte cestu von. A práve detailné zmapovanie vašej situácie môže priniesť jasnosť do vášho príbehu.

ODPORÚČIŤ to, čo by vám mohlo pomôcť zdolať limity, zmeniť stav k lepšiemu, či naštartovať energiu pre nové začiatky.

DOHODNÚŤ spoločne to, čo bude vzájomne rezonovať, aby sme vás  spoločnými silami mohli priblížiť na cestu, ktorou chcete smerovať.

ZREALIZOVAŤ to, prečo sme sa dobrovoľne rozhodli. A to pre vzájomnú otvorenosť a osobné nasadenie, ktoré sú základnou esenciou pre zmysluplný a hodnotný rozvojový program.

Služby pre vás, tvoríme spoločne  s vami. Vychádzame z  hodnôt, ktoré sú pre nás „základným kameňom“ pre spoluprácu počas našich rozvojových programov, ako i pre spoluprácu na akejkoľvek úrovni. Poznáte ich? Ak nie, zoznámiť sa s nimi môžete  tu. A ak je pre vás pohodlnejšie sa o nich porozprávať, ako i o tom, s čím v oblasti rozvoja potrebujete pomôcť, zastihnúť nás môžete tu.